Інтерв’ю голови ГО LingvaLexa Анни Вишнякової та експерта організації разом з журналістом Скоттом Дугласом Якобсеном опубліковані на міжнародних платформах

Представники ГО LingvaLexa продовжують привертати увагу міжнародної спільноти до теми російської пропаганди. Одразу два інтерв’ю, пов’язані з діяльністю організації, були опубліковані на провідних міжнародних платформах.

Голова організації Анна Вишнякова дала інтерв’ю для видання The Good Men Project під назвою Russian Federation Propaganda as War, у якому розповіла про вплив російської пропаганди на дітей і молодь. Основними темами стали використання росією молодіжних військових програм на окупованих територіях, таких як Юнармія, а також застосування соціальних мереж, наприклад, таких як TikTok і відеоігор російського виробництва, які виставляють росію героєм, а Захід - ворогом, для поширення маніпулятивних ідеологічних наративів. Анна наголосила на порушеннях міжнародного гуманітарного права, які створюють довгострокову загрозу для молодого покоління.

Анна також торкнулася таких аспектів російської пропаганди, як зловживання наративом денацифікації та риторикою культурного суверенітету, що використовується для виправдання російської агресії в Україні.

Ще одне важливе інтерв’ю з експертом ГО LingvaLexa було опубліковано на платформі International Policy Digest під назвою How Russia Uses Video Games as Modern Propaganda. У цій розмові експерт організації пояснив, як відеоігри стають сучасним інструментом пропаганди. В інтерв’ю детально розглядається механізм впливу через інтерактивні платформи, які використовуються для нормалізації насильства, створення спотворених історичних наративів та формування образу ворога. Особливий акцент зроблено на тому, як ці методи впливають на молодь у всьому світі, навіть поза межами росії.

Публікація цих інтерв’ю є важливим внеском у боротьбу з інформаційною агресією. Вони допомагають привернути увагу світової спільноти до небезпечних методів маніпуляції, які використовуються Росією, і сприяють пошуку ефективних механізмів протидії цьому явищу.

Посилання на інтерв’ю:

Відеоігри